[personal profile] p_dzikovsky
Ув’язався ото в диспут щодо гей-параду і прав гомосексуалістів. Вихідна моя позиція полягала у тому, що "цивільні одностатеві союзи" є цілком прийнятними — спадкування, право не свідчити один проти одного і все таке инше — окрім усиновлення/виховання дітей. Себто права людини — це права людини, беззаперечно, але не треба під соусом прав людини нехтувати наші традиційні цінності. Отримав звинувачення, що позбавляю геїв їх прав з цікавою ремаркою: "Бути проти безперечне право громадянина, з одним "але"" — хоча досі чомусь думав, що "бути проти" — це моє безперечне право категорично без жодного "але".

Дійшов висновку, що "захисники прав людини" таки ж лукавлять (кеп!!!)

Відтак, змінив точку зору.Я більше не буду прихильником цивільних одностатевих союзів за просто так. Але запропонував би (ну,хто ж мене послухає...) ввести таку правову норму умовно — з умовою, що якщо агітація за "одностатеві шлюби" не припиниться, то "цивільні одностатеві союзи" будуть скасовані. Ото був би цирк — подивитись, чи дійсно цивільні права так важать гомосексуалістам, чи,насправді, йдеться про що инше.

Спасибі Оксані Хвилі за змістовне обговорення. Хоч це й доволі втомливо.

І зовсім прекрасне — на десерт.Висновок з цієї дискусії з протилежного боку: "Висновок? З гомофобією можна боротися тільки призвавши на допомогу еволюційних біологів, методами маніпуляції (саме таке), інакше нам інстинкти не подолати..."

Отже, для "захисників прав людини" я є об’єктом для маніпуляцій. Вдячний за відвертість, я це не забуду.

Джерело: https://www.facebook.com/xunmeya/posts/1751559688453387

Повністю: "як каже нам матінка-наука і батько Конрад Лоренц, емоції еволюційно старші, і затикають раціо на раз. Ще раз переконалася, що гомофобія це справа рук інстинктів, а не раціо, останній аргумент "мені не подобається, що вони такі. ТОму я толерантно дозволяю їм марширувати в себе на кухні". Всі раціоналіні аргументи просто не сприймаються.

Висновок? З гомофобією можна боротися тільки призвавши на допомогу еволюційних біологів, методами маніпуляції (саме таке), інакше нам інстинкти не подолати. Чому нас вчить той же Конрад наш Лоренц? Зміщення агресії, переадресація, поведінка, яка заміщає небажану, малі групи з певними ритуалами, тощо. Етологія вам в поміч!"

November 2016

S M T W T F S
  12345
6789101112
131415161718 19
202122 23242526
27282930   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 19th, 2017 11:29 am
Powered by Dreamwidth Studios